فتح‌الله‌زاده: ۴ بر یک اف‌سی سئول را می‌بریم

فتح‌الله‌زاده و قلعه‌ نویی و قالیباف

 مدیرعامل تیم فوتبال استقلال گفت: همه پیش‌بینی‌ها بر این است که اگر استقلال در بازی امروز گلی دریافت کند، حذف می‌شود اما شخصا فکر می‌کنم این بازی با نتیجه ۴ بر یک به سود استقلال به پایان می‌رسد.
به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، علی فتح‌الله‌زاده که شب گذشته به همراه کادرفنی و بازیکنان استقلال میزبان شهردار تهران در اردوی پیش از بازی مقابل اف.سی.سئول کره جنوبی بودند، ضمن تشکر از حضور شهردار تهران و حمایت او از تیم استقلال گفت: به آقای قالیباف شهردار محبوب و توانمند تهران خیرمقدم می‌گویم. ایشان در دوره‌های مدیریتی‌شان همواره خدمات زیادی انجام داده‌اند.

وی ادامه داد: همه پیش‌بینی‌ها بر این است که اگر استقلال در بازی امروز گلی دریافت کند، حذف می‌شود اما شخصا فکر می‌کنم این بازی با نتیجه 4 بر یک به پایان می‌رسد و با توانایی بالای کادرفنی و بازیکنان، این استقلال است که صعود خواهد کرد.

فتح‌الله‌زاده تصریح کرد: از آقای قالیباف و همین‌طور آقای حبیب کاشانی که در جمع ما حضور پیدا کردند تشکر می‌کنم و امیدوارم ، بچه‌های باغیرت استقلال، ایران ما را خوشحال کنند. من به همراه آقای کاشانی در زمانی که ایشان مدیرعامل پرسپولیس بود زیاد نزد آقای قالبیاف می‌رفتیم و ایشان همواره توجه زیادی به تیم‌های سرخابی داشتند و همیشه در مقام کمک بر می‌آمدند. در نهایت امیدوارم جشن صعود به فینال را با حضور هواداران بگیریم.

/ 0 نظر / 52 بازدید