آیا GTA V در اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر برای PC منتشر خواهد شد؟

GTA-5-7

در حالی که راکستار به طور کاملا واضحی بیان کرد که هیچ گونه برنامه ای برای عرضه نسخه PC عنوان محبوب Grand Theft Auto 5 ندارد ، با این حال ، تعدادی از منابع ، دلالت بر احتمال عرضه نسخه PC این بازی دارند.

اگرچه این منابع ، آن چنان قابل اعتماد و معتبر نیستند ولی باز هم با توجه به این که سایت های خرده فروشی هستند ، امکان صحت داشتن این منابع وجود دارد.

 سایت Gameseek UK این بازی را در لیست خود با تاریخ عرضه ۲۲ نوامبر و قیمت ۲۴٫۷۵ پوند برای پیش فروش دارد. هم چنین سایت Zavvi نیز ، بازی را با تاریخ عرضه ۶ دسامبر و قیمت پیش فروش ۳۲٫۹۸ پوند  گذاشته است. به طرز جالب توجهی هم ، هر دو سایت ، بازی را تمام کرده اند (در انبارشان موجود نیست) و هر دو سایت تایید کرده اند که این قیمت ها و اطلاعات موقتی بوده و جزئیات بیشتری در دسترس نیست و زمانی که اطلاعات واقعی و معتبر از بازی منتشر شود ، تغییر خواهند کرد.

با توجه به این که لیست شدن GTA V برای PS4 ، مساله ای بود که یاد آوری کرد برای PS4 هم همانند PC هیچ گونه برنامه ای در نظر گرفته نشده که بعدا خلافش ثابت شد و و سایت خرده فروشی که نسخه PC این عنوان را ر لیست خود با تاریخ عرضه احتمالی و تقریبا نزدیک به هم  قرار داده اند ، رد ادعای این دو سایت کمی سخت است.

علاوه بر این ، راکستار هیچ موقع ، عرضه نکردن این بازی برای PC را همانند انکار کردن نسخه PS4 ، کاملا انکار نکرده است و اگر به خاطر داشته باشید RockStar North شرکتی بوده که تمامی بازی هایش را همراه با عرضه کنسولی ، برای PC نیز منتشر کرده است. پس می توان به نسخه PC این عنوان امیدوار بود.

حال باید صبر کنیم تا ببینیم آیا گیمر های PC خواهند توانست قبل از اتمام سال ۲۰۱۳ سفری به شری لوس سانتوس داشته باشند یا خیر. مسلما طی ماه های آتی ، این قضیه مشخص خواهد شد.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا مطمئن هستید نسخه PC این عنوان محبوب منتشر خواهد شد یا امیدی به آن ندارید؟

منبع:http://gamefa.com

/ 1 نظر / 12 بازدید
nazi51

سلام درآمد واقعی در منزل http://pcobux.pcomoney.com/?r=nazi51 معجزه ای در صنعت پی تی سی ایران درآمد باورنکردنی میدونم خیلی از شماها با سایت های کلیکی آشنایی دارید و با بعضی از آنها هم چه مشکلاتی که ندارید.اما میخوام یه سایت کلیکی بی نظیر که هر آدم بی پول و بیکاری مثل من آرزوشو داشت به شما معرفی کنم. این سایت کلیکی یه سایت کاملا متفاوت از نظر درآمد هست به دلایل زیر: درآمدی تا 500 تومان برای هر عضویت درآمدی تا 100 تومان برای هر کلیک درآمدی تا 40 تومان برای هر کلیک زیرمجموعه جزئیات و اطلاعات دقیق ارتقاء عضویت دلخواه با کمترین هزینه درآمدزایی مختلف پرداخت سریع و آنلاین و... لینک ثبت نام ......................... http://pcobux.pcomoney.com/?r=nazi51 تازه با درامد بسیار بالا , نرخ ارتقای باور نکردنی ای دارد فقط با 29000 تومان عضویت طلایی میخرید. در عضویت طلایی ارزش کلیک هر زیرمجموعه 40 تومنه. تعداد زیرمجموعه اجاره ای 10000 نفر . واقعا بی نظیره تا حالا این شرایط بی نظیر در هیچ سایت کلیکی مشاهده نشده . اسپانسر بسیار قوی یعنی نماینده رس