راه‌حل جالب قلعه‌نویی برای ماندن تیموریان و حیدری در استقلال

راه‌حل جالب قلعه‌نویی برای ماندن تیموریان و حیدری در استقلال

 سرمربی استقلال با تاکتیکی جالب کاری کرده است که فعلا بحث جدایی دیگر بازیکنان این تیم منتفی شود.

به گزارش نامه نیوز، از ابتدای فصل جاری بازیکنان زیادی قصد جدایی از استقلال را داشتند که برخی در آخرین لحظات منصرف شدند و برخی نیز در اواسط فصل به دلایل مختلف تیمشان را ترک کردند.

پس از خداحافظی ناگهانی مجیدی و جدایی منتظری و نکونام از استقلال، قلعه نویی هشدار داد که دو ملی پوش دیگر تیمش نیز در آستانه جدایی هستند.

سرمربی آبی ها زمانی که فهمید آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری نیز خواستار جدایی هستند، پیش از اینکه قضیه کاملا جدی شود این مسئله را رسانه ای کرد و به نوعی این بازیکنان را مقابل هواداران قرار داد تا به راحتی نتوانند تیم خود را ترک کنند.

به نظر می رسد که تاکتیک قلعه نویی در این خصوص جواب داده چراکه در دربی هواداران استقلال با شعارهایی از این دو بازیکن خواستند که تیمشان را ترک نکنند و جالب اینکه تیموریان نیز در مصاحبه های خود تاکید کرد که تا پایان فصل در استقلال می ماند.

/ 1 نظر / 21 بازدید
maral

من از طرفدار های استقلال هستم واصلا دوست ندارم که بازیکنان خوبی چون آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری از تیم محبوبم یعنی استقلال جدا شن و امیدوارم هیچ وقت این اتفاق نیافته همین که جواد نکونام رفت بسته..................![دلقک][وحشتناک][دلشکسته]