تصمیم سخت استقلال و قلعه‌نویی در نیم‌فصل

همه این اتفاقات باعث شد فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی درباره اتفاقات اخیر صحبت کنند و در نهایت تصمیم گرفته شد با توجه به مشکلات مالی که استقلال دارد و اینکه گفته می‌شود این باشگاه باید چیزی حدود 6 میلیارد تومان به نکونام، تیموریان و ساموئل دهد یک بازیکن از جمع این 3 بازیکن در نیم فصل از استقلال جدا شود تا هزینه‌های استقلال حدود 2 میلیارد تومان کاهش یابد. از طرفی هم با توجه به هم‌سطح بودن این 3 بازیکن قلعه‌نویی موافقت خود را با این مسئله اعلام کرده است. حال این سوال بوجود می‌آید چه کسی از میان نکونام، تیموریان و ساموئل از استقلال جدا می‌شود؟

جواد نکونام و یکی دو بازیکن دیگر تنها بازیکنانی هستند که هنوز پولی از استقلال در این فصل دریافت نکرده‌ است. مشخص نیست که این بازیکن از تیم‌های حاشیه خلیج فارس یا اروپایی پیشنهادی دارد تا باشگاه استقلال به آنها فکر کند یا نه. با این وجود استقلال باید پول سنگینی را بابت قرارداد این بازیکن پرداخت کند که هنوز این مسئله اتفاق نیفتاده است.


آندرانیک تیموریان تنها بخشی از پولش را از باشگاه استقلال گرفته و روز چهارشنبه به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش قهر کرد و در تمرینات شرکت نکرد. این بازیکن از کره‌جنوبی و قطر پیشنهاد دارد و یکی از گزینه‌های محتمل برای ترانسفر شدن در نیم فصل است ولی قلعه‌نویی دوست ندارد هافبک آماده خود را به راحتی از دست دهد.


جی لوئید ساموئل هم تا چند وقت پیش به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش در تعطیلات لیگ حاضر به بازگشت به ایران نمی‌شد و با وعده وعید حاضر به بازگشت شد. گفته می‌شود این بازیکن سیاه‌پوست از سپاهان پیشنهاد دارد و حتی مسئولان تیم اصفهانی اعلام کرده‌اند حاضر هستند در قبال جذب ساموئل 2 بازیکن خود را به استقلال بدهند.
به گزارش تسنیم وضعیت این 3 بازیکن استقلالی‌ها را به فکر فرو برده تا هر چه زودتر در این باره تصمیم‌گیری کنند. ضمن اینکه باید بازیکنی را جایگزین فرهاد مجیدی کنند تا مشکلات این تیم کاهش یابد. از طرفی قلعه‌نویی دوست ندارد این 3 بازیکن را از دست دهد ولی با توجه به مشکلات مالی استقلال و همچنین برای پُر کردن جای خالی مجیدی مجبور است راضی به جدایی یک بازیکن از این 3 بازیکن مطرح شود. باید دید در پایان نیم فصل استقلال و قلعه‌نویی چه تصمیمی درباره آینده این تیم خواهند گرفت و آیا می‌توانند راه دیگری پیدا و از جدایی این سه بازیکن جلوگیری کنند یا خیر

/ 0 نظر / 14 بازدید