عاقبت اعتصاب داور سر‌شناس!

محسن ترکی پیش از این یکبار در زمان ریاست مسعود عنایت بر کمیته داوران قهر کرده بود. یکبار هم بعد از صحبت‌هایی که علی دایی در موردش انجام داد گفت تا زمانی که دایی از او عذرخواهی نکند به داوری برنمی‌گردد

 
عاقبت اعتصاب داور سر‌شناس!
 محسن ترکی داور بین المللی ایران مدتهاست که در میادین دیده نمی‌شود و قضاوت نمی‌کند. برای سومین مرتبه از داوری قهر کرده و حاضر به قضاوت در لیگ بر‌تر نیست.

 کمیته داوران هفته گذشته نام ترکی را به عنوان داور بازی استقلال و فولاد معرفی کرد اما این داور مشهدی کماکان روی تصمیم خود در حمایت از همشهری‌اش محسن قهرمانی استوار است و از پذیرش قضاوت این بازی سرباز زد تا همچنان به اعتصاب خود ادامه دهد. با این شرایط و در صورت ادامه اعتصاب این داور برجسته، احتمال کنار گذاشتن او از فهرست داوران بین المللی هم وجود دارد. زیرا طبق قانون هر داوری که در کشورش فعالیت نکند به طور طبیعی حق قضاوت در آسیا را هم نخواهد داشت همانگونه که اگر داوری در استانش فعالیت نکند نمی‌تواند در کشور هم قضاوت کند.

محسن ترکی قرار است آخر این هفته جلسه‌ای با مسئولان کمیته داوری برگزار کند و در این جلسه درباره علت قهرش توضیح بدهد. محسن ترکی پیش از این یکبار در زمان ریاست مسعود عنایت بر کمیته داوران قهر کرده بود. یکبار هم بعد از صحبت‌هایی که علی دایی در موردش انجام داد گفت تا زمانی که دایی از او عذرخواهی نکند به داوری برنمی‌گردد و حالا برای بار سوم و در حمایت از همکار همشهری‌اش محسن قهرمانی اعتصاب کرده و تاکید نموده تا زمانی که تکلیف این پرونده مشخص نشود، قضاوت نخواهد کرد. اعتصابی که احتمال دارد برای وی گران تمام شود.
/ 0 نظر / 16 بازدید